PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 102
oceny
6,5 10 1 50102
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

Czytam i patrze że dużej części nie podobało się to że 10 latek się żeni... no cóż może kiedy przechodzisz do krainy minimków dojrzałość psychiczna i fizyczna się zmienia.;] Chociaż po dziecięcej buzi Artura trudno mi w to uwierzyć. xD Zobaczymy czy w nast. części Artur się coś zmieni z wyglądu... przecież trzy lata powinny bardzo wpłynąć na jego wygląd.

ocenił(a) film na 10
korzen1992

A!! I jeszcze jedno... xD Czy ktoś się może orientuje gdzie można kupić ten film na DVD??? Za odp. szczerze dziękuje!!!

korzen1992

Niestety jeszcze nie ma w sklepach... Odsyłam do wypożyczalni, jeśli chesz natychmiast obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
Yoda

Teraz to już można go za 10 zł kupić w Saturnie ;)

korzen1992

Nie wiem jak oglądałeś ten film, ale Artur wcale się w nim nie żeni...:/ Zakochuje się w księżnicce, ale nie ma tam żadnego ślubu.

ocenił(a) film na 8
LadyBird

Nie żeni się?! To chyba ty powinieneś zadać sobie pytanie "jak oglądałeś ten film?". A pocałunek Artura i Serenii (tak się pisze?), jak byli w tej kryjówce Maltazara? To był ten ślub. Tak śluby wyglądają w świecie minimków.

ocenił(a) film na 8
korzen1992

a poza tym to nie trzy lata , tylko akcja filmu dzieje się na początku wakacji a druga część pod koniec wakacji..i z książki wynika że to nie Artur będzie w 2 części filmu w karainie minimków, tylko Maltazar będzie w naszym świecie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones