PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 058
ocen
6,5 10 1 50058
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

Bardzo fajny

ocenił(a) film na 7

Kolejna porządna bajka jaką ostatnimi czasy z bratem widziałam... ^^ Dla dzieci? Owszem, ale są momenty z róznymi podtekstami, które mój bystry braciszek wyłapał :P


Ogólnie podobał mi sie. Ładnie zrobiony, bez gadania o rodzinach, miłosci, przyjaźni... etc. I co najważniejsze - nie był całkiem schematyczny. Polecam wszystkim którzy chcą zobaczyc jakieś 'rodzinne' kino =)

ocenił(a) film na 7
Revenga

Tyak to było faktycznie porządne. Jak nam to puścili w autokarze na wyjeździe to myślałam, że zatłukę właściciela płyty. A potem moje nastawienie nieco się zmieniło ;P Fajna bajka i to niekoniecznie dla dzieci... chyba, że jakichś dojrzałych xD

Selenia była najlepsza ;)

Revenga

'mój bystry braciszek wyłapał' - dzieci zazwyczaj znajdą jeszcze przed starymi

TangoAndWaltz

8/10 jak dla mnie

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

10/10 jak dla mnie. Ostatnio oglądałam po rosyjsku, niestety nie rozumiem tego języka, ale mozna bylo podlapac kilka slow, ktore brzmialy jak w języku polskim i nie jest tak źle. Ale za to do dzisiaj posiadam dwie cześci jego przygód w języku niemieckim, zrobili to świetnie pod każdym względem, a tak naprawdę jest to moja ukochana wersja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones