PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 107
ocen
6,5 10 1 50107
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

Przeciętny...

ocenił(a) film na 5

Moim zdaniem ten film był przeciętny.Czytałem książki:"Artur i minimki","Artur i zakazane miasto""Artur i wojna dwóch światów" i były o wiele lepsze.Pozdrowienia dla użytkowników.

ocenił(a) film na 5
patryk511

Film nie jest rewelacyjny, może książki są lepsze. Zastanawia mnie tylko jedno dziadek Artura wiedział od samego początku gdzie są rubiny, sam je ukrył. Mimo to wkroczył w świat Minimków, aby ruszyć na poszukiwania skarbu. Moim zdaniem to głupie i nie przemyślane, skoro wiedział gdzie jest skarb, sam go ukrył, to po co wyruszył znowu na poszukiwania rubinów, zamiast je po prostu wziąć. Trochę bezsensowne. Ponadto te opowieści babci o Minimkach, skoro dziadek nie wrócił z krainy Minimków to skąd te informacje. I na koniec banalne zakończenie, wszystko staje się proste, Artur bierze kryształy, a kreta rozmiarów jednego milimetra wrzuca do domku Minimków. Nie brak mi wyobraźni, ale to wszystko nie trzyma się całości, można znaleźć masę błędów. Dodam jeszcze, że dubbing jest beznadziejny. Szkoda, bo to mogła być taka fajna bajka.

foxtitle

Znam odpowiedź na tylko jedno pytanie - skąd opowieści babci o Minimkach? Dziadek Artura nie był w tej krainie tylko raz, Minimki były jego przyjaciółmi od wielu lat - na początku babcia opowiada też o innym, zaprzyjaźnionym z dziadkiem ludem - jakimiś gigantami czy coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones