PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 107
ocen
6,5 10 1 50107
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

..a cała reszta - no cóż - mocno dla dzieci. Nie tak śmieszne i inteligentne jak np. Shrek.

rhotax

mi sie podoba Księżniczka Selenia jest ładna

ocenił(a) film na 6
Kinomaniak20

ja też sie w niej zabujałem i chyba tylko dlatego chcę obejrzeć ten film. Jakąż to można dzisiaj urodę wykreować w filmach animowanych...:]

ocenił(a) film na 10
rhotax

Ja też się zakochałem w Seleni =D. Jest prześliczna... niesamowite jak dzisiejsza technologia może odwzorować tak REALISTYCZNIE postacie to niesamowite xD. Aż chciałoby się czasami wejść do telewizora ;]. Najbardziej podobała mi się mina Seleni kiedy miała się pożegnać z Arturem (słodka) ;].

ocenił(a) film na 8
korzen1992

Hehe kochacie sie w postaci z bajki? :DDD fajnie fajnie. ^^ :D nic do tego nie mam ;d

ocenił(a) film na 6
rhotax

Mi też bardzo się podobała! POprostu ją kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
danio344

Ona była przeurocza, też ją kocham! :DDD

ocenił(a) film na 9
Nachtjager

Oj ludzie ile wy macie lat, co?
...
Wiecie co, ja chyba też ;-) Ona jest słodka.

zygia

Ja popieram przedmówców.
Selenia wygląda genialnie

ocenił(a) film na 9
rhotax

Ja kocham Artura (jako Minimka :>)! :D

rhotax

tak, masz rację, jestem dziewczyną, w tym przypadku niestety, bo w Arturze zakochać się nie można... ;/ Film mógł być, choć przyznam że taki dziwny, te sceny tak szybko leciały... Pamiętam moment w którym Artur i Selenia siedzieli przy stoliku (scena trwała 5 sekund :) a w następnej scenie już byli na parkiecie (kolejna scena trwająca 5 sekund), w kolejnej już wyszli z klubu... Nie umiem tego dobrze wytłumaczyć pisząc, łatwiej by było powiedzieć.

rhotax

Nie masz racji z tym Szrekiem, on tej bajce do piet nie dorasta. Mocno dla dzieci? Sorry ale ta bajka jest dla dzieci( bajki są dla dzieci, jak i dla dorosłych ,którzy je lubią oglądać.Czyli np dla Mnie) . A Luc udowodnił ,że jest prawdziwym geniuszem- nawet bajkę potrafi stworzyć fenomenalną. Już się nie mogę doczekać kolejnych części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones