PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 107
ocen
6,5 10 1 50107
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

gratulacje dla dystrybutora (monolith) za brak oryginalnej ścieżki , Ja np. posłuchał bym snoop doga w roli maxa , a nie michała milowicza który mi jakoś do roli takiego luzaka nie pasuje (wszystko dlatego , że jest biały hehe). brawo brawo brawo tylko tak dalej.kolejne spie....... wydanie dvd !!! a film zajefajny 8/10

a_r_k

Dokładnie, kolejne DVD z.....e. Jak na monolithie to przeczytałem, to delikatnie mówiąc nie byłem zadowolony. Film świetny, a chciałem posłuchać Madonny i Snoop Dogga w orginale, ale nie pozwolą! Co, żałują kilku mega na płycie?
Chyba ściągnę skądś angielską wersję i napisy i nie zarobią. Nie tego chyba chcieli...

ocenił(a) film na 8
a_r_k

Zgadzam się z Tobą w 100 %. Brak oryginalnej ścieżki to skandal !! Jako przykład podam film Schrek 1. Ja widziałem z ścieżką polską - zajefajna, ale z oryginalną, jak Eddie jako osiołek daje czadu też jest obowiązkowa (dla tych co znają angielski)

a_r_k

bethony a nie monolithy,,,,,
... jak kupilem Marsz pingwinow i przez pol godziny nie moglem uwierzyc ze nie ma oryginalnej sciezki dzwiekowej a polska to tylko 2.0 ..........
... tak sie wcurfilem itak glosno kurfowalem ze az zona przybiegla bo mysla ze cos sie stalo .........scurfiala firma i trzeba uwazac na tych te bethony......... sami sobie wbijaja w plecy noz .... ciekawe czy ktos wydal KAENE lub Arthura z napisami w czechach moze wegry ?? moze szwecja..........
pozdrawiam wszytkich filmomaniakow
....................................nie beda nam monolityczne betony dabingowaly bo polacy przecie maja galy ;)

ocenił(a) film na 10
a_r_k

Oni głupi nie są. Po co montować ścieżkę dźwiękową na dzd, skoro można ją puścić osobno na płycie? Cena 62,95 zł (w salonie Kolportera)

pietrucha_sobota

Hę? To totalnie bez sensu ,bo chodzi o angielskie głosu i podpisy polskie? Hę? A zresztą, to w każdej wersji językowej masz tego samego soundtracka, więc to nie ma najmniejszego sensu.(nawet mam tę ścieżkę;))

Yoda

racja racja Yoda - nie chodzi tu o soundtrack ale o oryginalną ścieżkę dźwiękową - kurde dać oryginalną ścieżkę i polskie napisy to chyba prostsze o dubbingu - albo się mylę ???pozdrawiam

a_r_k

obejrzalem obie wersje (usa i pl) i sa zbyt duze niezgodnosci dlatego chyba nie ma wersji usa, ogolnie glosy po angielsku duuuuzo lepsze ale fabula zpier..psuta po konkrecie, artur nie pocalowal ani razu seleny, snoop(max) nie nawija farmazonu w knajpie.. po porstu nie ma tych scen, piece of shit, a myslalem ze tylko w polonowie dbaja o moralnosc potomstwa....

DifferentSlim

Chyba nie oglądałeś filmu, bo w twojej wypowiedzi są nieprawdziwe informacje...

Yoda

no wlasnie ogladalem, stad moje informacje, zastanawia mnie sugestia ze nie ogladalem....jak moglbym sie wypowiadac nieogladajac???

a_r_k

Jeżeli chciał byś posłuchać Snoop doga czy Madonny w tym filmie w oryginalnym wydaniu to bys się zdziwił bo "ich tam nie ma", oryginalna ścieszka dzwiekowa jest FRANCUSKA!!! i głos tam podstawia m.in. Mylene Farmer. Nie ma chyba zbyt wielu ludzi, którzy by chcieli oglądać ten film w wydaniu francuskim.

razol

Dlaczego nie? Nie uczysz się francuskiego? XD(żeby nie było-ja się uczę)
A naprawdę w wersji USA nie było tych scen? Nie wierzę! Przecież to tak jakby filmu nie było!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones