PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30639}

Człowiek, który spadł na ziemię

The Man Who Fell to Earth
6,8 5 016
ocen
6,8 10 1 5016
7,1 8
ocen krytyków
Człowiek, który spadł na ziemię
powrót do forum filmu Człowiek, który spadł na ziemię

Nie wiem ile gwiazdek dałabym temu filmowi gdybym nie była fanką Davida Bowie. Może 8... może 9...
Jednak jako ktoś kto ma absolutną obsesję na jego punkcie nie mogę dać oceny niższej niż 10. Bowie jest w tym filmie czarujący, tajemniczy i niesamowicie pociągający. Oglądanie go w takim wydaniu jest doznaniem niemal ekstatycznym (no ok... oglądanie go w każdym wydaniu jest dla mnie takim doznaniem ;) ). Obsadzenie go w tej roli było genialnym posunięciem.

Thin_White_Duchess

Nie ma sie czego wstydzic, podobnie odbieram ten film i Bowiego :-) Moglby byc o niczym, a i tak zachwycalabym sie kazda scena, w ktorej moge ogladac Davida. Nieskonczenie seksowny, intrygujacy, do bolu perfekcyjny. A ze przy okazji mozemy ogladac kazdy detal jego ciala... seksistowskie 10/10

Adilka1

I tez, jesli ktos ma watpliwosci, mam obsesje na jego punkcie ;-)

Adilka1

witam w klubie *o*

Rina1331

Bo jak mozna nie miec, majac do czynienia z jego dystyngowana uroda, subtelnym glosem, niezwykla inteligencja, nieziemskim talentem i, co mnie najbardziej w nim urzeka, tym, ze jest czarujacym gentelmanem, pelnym gracji o subtelnej fizjonomii, lubie patrzec na jego gesty i mowe ciala. Nie jest typowo meska, ale nie jest w zaden sposob kobieca. Poza tym, patrzac na niego zaczynam miec watpliowsci, czy niezdrowy tryb zycia pozosta faktycznie tak duzy slad. Moim zdaniem facet dobrze wyglada do dzis...

Adilka1

dokładnie <3 wyjątkowy człowiek, aż żal że się nie żyło za jego młodości (sto lat Bowie btw!)

ocenił(a) film na 9
Adilka1

'Każdy detal jego ciała...' - fakt, widać sporo. Aczkolwiek sceny erotyczne w wykonaniu Bowie są androgyniczne jak on sam, więc trudno odbierać to jak klasyczną goliznę. Coś z dziecka, coś z anioła.

Thin_White_Duchess

niema to jak dac 10 bo zakochalo sie w aktorze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones